CLAA090JC1ACW

| Panel Model | CLAA090JC1ACW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 640×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA090JC1ACW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 202.56×105.27 mm |
| Outline | 219.4×120.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 450:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color , CIE1931 45% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Input Voltage | 5/5/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA090JC1ACW.
CPT CLAA090JC1ACW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA090JC1ACW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA090JC1ACW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA090JC1ACW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA090JC1ACW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA090JC1ACW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA090JC1ACW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA090JC1ACW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA090JC1ACW"
- CPT CLAA090JC1ACW
- CLAA090JC1ACW datasheet
- CLAA090JC1ACW image
- CLAA090JC1ACW price
- CLAA090JC1ACW distributor

