CLAA090JB06CW

| Panel Model | CLAA090JB06CW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 640×220 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA090JB06CW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 202.56×105.27 mm |
| Outline | 219.4×120.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color , CIE1931 45% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S11P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Input Voltage | 5/5/18/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA090JB06CW.
CPT CLAA090JB06CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA090JB06CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA090JB06CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA090JB06CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA090JB06CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA090JB06CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA090JB06CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA090JB06CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA090JB06CW"
- CPT CLAA090JB06CW
- CLAA090JB06CW datasheet
- CLAA090JB06CW image
- CLAA090JB06CW price
- CLAA090JB06CW distributor

