CLAA070WA03

| Panel Model | CLAA070WA03 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070WA03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 154.08×86.58 mm |
| Outline | 164.9×100 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Input Voltage | 5/5/15/-6V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA070WA03.
CPT CLAA070WA03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA070WA03 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA070WA03 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA070WA03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA070WA03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA070WA03 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA070WA03 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA070WA03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA070WA03"
- CPT CLAA070WA03
- CLAA070WA03 datasheet
- CLAA070WA03 image
- CLAA070WA03 price
- CLAA070WA03 distributor
