CLAA150XP07F

| Panel Model | CLAA150XP07F |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA150XP07F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 326.5×253.5×14.5 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 65% |
| Response Time | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA150XP07F.
CPT CLAA150XP07F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA150XP07F pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA150XP07F or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA150XP07F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA150XP07F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA150XP07F pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA150XP07F or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA150XP07F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA150XP07F"
- CPT CLAA150XP07F
- CLAA150XP07F datasheet
- CLAA150XP07F image
- CLAA150XP07F price
- CLAA150XP07F distributor

