CLAA154WA02A

| Panel Model | CLAA154WA02A |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA02A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WA02A.
CPT CLAA154WA02A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA02A pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA02A or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA02A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WA02A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA02A pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA02A or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA02A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WA02A"
- CPT CLAA154WA02A
- CLAA154WA02A datasheet
- CLAA154WA02A image
- CLAA154WA02A price
- CLAA154WA02A distributor

