CLAA154WA01Q

| Panel Model | CLAA154WA01Q |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA01Q Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Outline | 344.5×242.5×6.2 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 6/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WA01Q.
CPT CLAA154WA01Q are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA01Q pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA01Q or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA01Q distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WA01Q are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA01Q pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA01Q or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA01Q distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WA01Q"
- CPT CLAA154WA01Q
- CLAA154WA01Q datasheet
- CLAA154WA01Q image
- CLAA154WA01Q price
- CLAA154WA01Q distributor

