CLAA154WA04N

| Panel Model | CLAA154WA04N |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA04N Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WA04N.
CPT CLAA154WA04N are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA04N pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA04N or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA04N distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WA04N are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA04N pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA04N or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA04N distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WA04N"
- CPT CLAA154WA04N
- CLAA154WA04N datasheet
- CLAA154WA04N image
- CLAA154WA04N price
- CLAA154WA04N distributor

