CLAA154WA05A

| Panel Model | CLAA154WA05A |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA05A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 331.2×207 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA154WA05A.
CPT CLAA154WA05A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA05A pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA05A or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA05A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA154WA05A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA154WA05A pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA154WA05A or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA154WA05A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA154WA05A"
- CPT CLAA154WA05A
- CLAA154WA05A datasheet
- CLAA154WA05A image
- CLAA154WA05A price
- CLAA154WA05A distributor
