CN51G4000

| Panel Model | CN51G4000 |
|---|---|
| Panel Brand | COC |
| Descrition | PDP ,51 inch, 1024×768 |
| Panel Type | PDP |
| CN51G4000 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 1124.4×626.7 mm |
| Outline | 1157×681.3×49 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 4000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 10-bit) , 30 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of COC CN51G4000.
COC CN51G4000 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the COC CN51G4000 pdf datasheet or detailed specifications of the COC CN51G4000 or other COC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from COC CN51G4000 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
COC CN51G4000 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the COC CN51G4000 pdf datasheet or detailed specifications of the COC CN51G4000 or other COC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from COC CN51G4000 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CN51G4000"
- COC CN51G4000
- CN51G4000 datasheet
- CN51G4000 image
- CN51G4000 price
- CN51G4000 distributor

