S43SD-YD01

| Panel Model | S43SD-YD01 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | PDP ,43 inch, 852×480 |
| Panel Type | PDP |
| S43SD-YD01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 945.94×539.59 mm |
| Outline | 995.5×593.6 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 100000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 100Hz |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 10-bit) , 51 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG S43SD-YD01.
SAMSUNG S43SD-YD01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG S43SD-YD01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG S43SD-YD01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG S43SD-YD01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG S43SD-YD01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG S43SD-YD01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG S43SD-YD01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG S43SD-YD01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "S43SD-YD01"
- SAMSUNG S43SD-YD01
- S43SD-YD01 datasheet
- S43SD-YD01 image
- S43SD-YD01 price
- S43SD-YD01 distributor

