COM57H5138XLC

| Panel Model | COM57H5138XLC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM57H5138XLC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 115.2×86.4 mm |
| Outline | 130.32×101.2×3.83 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.)(Transmissive) 5.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Input Voltage | 3.3/12.0/21.0/-7.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM57H5138XLC.
ORTUSTECH COM57H5138XLC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57H5138XLC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57H5138XLC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57H5138XLC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM57H5138XLC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57H5138XLC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57H5138XLC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57H5138XLC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM57H5138XLC"
- ORTUSTECH COM57H5138XLC
- COM57H5138XLC datasheet
- COM57H5138XLC image
- COM57H5138XLC price
- COM57H5138XLC distributor

