COM57T5132KSC

| Panel Model | COM57T5132KSC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM57T5132KSC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 115.2×86.4 mm |
| Outline | 130.32×101.2 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM57T5132KSC.
ORTUSTECH COM57T5132KSC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57T5132KSC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57T5132KSC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57T5132KSC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM57T5132KSC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57T5132KSC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57T5132KSC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57T5132KSC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM57T5132KSC"
- ORTUSTECH COM57T5132KSC
- COM57T5132KSC datasheet
- COM57T5132KSC image
- COM57T5132KSC price
- COM57T5132KSC distributor

