CT024TN01

| Panel Model | CT024TN01 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CT024TN01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 36.72×48.96 mm |
| Outline | 42.62×62.43×2.7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 4S1P WLED |
| Signal Interface | CPU/RGB |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX CT024TN01.
INNOLUX CT024TN01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX CT024TN01 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX CT024TN01 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX CT024TN01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX CT024TN01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX CT024TN01 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX CT024TN01 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX CT024TN01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CT024TN01"
- INNOLUX CT024TN01
- CT024TN01 datasheet
- CT024TN01 image
- CT024TN01 price
- CT024TN01 distributor

