DLC0900DIG
| Panel Model | DLC0900DIG |
|---|---|
| Panel Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| DLC0900DIG Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 198×111.78 mm |
| Outline | 210.7×126.4×5.7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S7P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3/10.4/17.0/-5.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of DLC DLC0900DIG.
DLC DLC0900DIG are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the DLC DLC0900DIG pdf datasheet or detailed specifications of the DLC DLC0900DIG or other DLC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from DLC DLC0900DIG distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
DLC DLC0900DIG are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the DLC DLC0900DIG pdf datasheet or detailed specifications of the DLC DLC0900DIG or other DLC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from DLC DLC0900DIG distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DLC0900DIG"
- DLC DLC0900DIG
- DLC0900DIG datasheet
- DLC0900DIG image
- DLC0900DIG price
- DLC0900DIG distributor

