F-51405GNB-LW-ANN
| Panel Model | F-51405GNB-LW-ANN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | STN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Panel Type | STN-LCD |
| F-51405GNB-LW-ANN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Blue mode, Transmissive |
| Active Area | 127.2×33.92 mm |
| Outline | 149.5×51.7×9.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 6:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 100/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | 8-bit 6080/8080 parallel |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX F-51405GNB-LW-ANN.
OPTREX F-51405GNB-LW-ANN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-51405GNB-LW-ANN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-51405GNB-LW-ANN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-51405GNB-LW-ANN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX F-51405GNB-LW-ANN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-51405GNB-LW-ANN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-51405GNB-LW-ANN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-51405GNB-LW-ANN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "F-51405GNB-LW-ANN"
- OPTREX F-51405GNB-LW-ANN
- F-51405GNB-LW-ANN datasheet
- F-51405GNB-LW-ANN image
- F-51405GNB-LW-ANN price
- F-51405GNB-LW-ANN distributor

