F-51851GNFJ-SLW-AEN
| Panel Model | F-51851GNFJ-SLW-AEN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| F-51851GNFJ-SLW-AEN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transflective |
| Active Area | 127.08×33.89 mm |
| Outline | 135.2×51.7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 130/180 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/34/43/33 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 85Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 36 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN.
OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "F-51851GNFJ-SLW-AEN"
- OPTREX F-51851GNFJ-SLW-AEN
- F-51851GNFJ-SLW-AEN datasheet
- F-51851GNFJ-SLW-AEN image
- F-51851GNFJ-SLW-AEN price
- F-51851GNFJ-SLW-AEN distributor

