F-51852GNFQJ-LY-ADN
| Panel Model | F-51852GNFQJ-LY-ADN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| F-51852GNFQJ-LY-ADN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 64×32 mm |
| Outline | 89.7×49.8 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 60:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 400/220 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/46/42/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 85Hz |
| Lamp Type | Y-LED Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 30 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN.
OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "F-51852GNFQJ-LY-ADN"
- OPTREX F-51852GNFQJ-LY-ADN
- F-51852GNFQJ-LY-ADN datasheet
- F-51852GNFQJ-LY-ADN image
- F-51852GNFQJ-LY-ADN price
- F-51852GNFQJ-LY-ADN distributor

