F-55471GNFJ-SLW-AMN
| Panel Model | F-55471GNFJ-SLW-AMN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| F-55471GNFJ-SLW-AMN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transflective |
| Active Area | 127.2×33.92 mm |
| Outline | 135.2×51.7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 190/95 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/40/35/45 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 72 pins |
| Input Voltage | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN.
OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "F-55471GNFJ-SLW-AMN"
- OPTREX F-55471GNFJ-SLW-AMN
- F-55471GNFJ-SLW-AMN datasheet
- F-55471GNFJ-SLW-AMN image
- F-55471GNFJ-SLW-AMN price
- F-55471GNFJ-SLW-AMN distributor

