IPS320480-52-E
| Panel Model | IPS320480-52-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 320×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| IPS320480-52-E Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 45.12×67.68 mm |
| Outline | 50.72×78.78 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1S6P WLED Without Driver |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY IPS320480-52-E.
TRULY IPS320480-52-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY IPS320480-52-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY IPS320480-52-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY IPS320480-52-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY IPS320480-52-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY IPS320480-52-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY IPS320480-52-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY IPS320480-52-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "IPS320480-52-E"
- TRULY IPS320480-52-E
- IPS320480-52-E datasheet
- IPS320480-52-E image
- IPS320480-52-E price
- IPS320480-52-E distributor

