IPS480800-57-E
| Panel Model | IPS480800-57-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| IPS480800-57-E Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 56.16×93.6 mm |
| Outline | 61.06×104.25 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 850:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 8S1P WLED Without Driver |
| Input Voltage | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY IPS480800-57-E.
TRULY IPS480800-57-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY IPS480800-57-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY IPS480800-57-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY IPS480800-57-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY IPS480800-57-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY IPS480800-57-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY IPS480800-57-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY IPS480800-57-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "IPS480800-57-E"
- TRULY IPS480800-57-E
- IPS480800-57-E datasheet
- IPS480800-57-E image
- IPS480800-57-E price
- IPS480800-57-E distributor

