CLAA133UA02

| Panel Model | CLAA133UA02 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1600×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA133UA02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 293.28×164.97 mm |
| Shape Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA133UA02.
CPT CLAA133UA02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA133UA02 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA133UA02 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA133UA02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA133UA02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA133UA02 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA133UA02 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA133UA02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA133UA02"
- CPT CLAA133UA02
- CLAA133UA02 datasheet
- CLAA133UA02 image
- CLAA133UA02 price
- CLAA133UA02 distributor

