ITSX93C
| Panel Model | ITSX93C |
|---|---|
| Panel Brand | IBM |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ITSX93C Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.5×228.375 mm |
| Outline | 318.5×241.5×7.8 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IBM ITSX93C.
IBM ITSX93C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IBM ITSX93C pdf datasheet or detailed specifications of the IBM ITSX93C or other IBM LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IBM ITSX93C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IBM ITSX93C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IBM ITSX93C pdf datasheet or detailed specifications of the IBM ITSX93C or other IBM LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IBM ITSX93C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ITSX93C"
- IBM ITSX93C
- ITSX93C datasheet
- ITSX93C image
- ITSX93C price
- ITSX93C distributor

