ITSX93
| Panel Model | ITSX93 |
|---|---|
| Panel Brand | IBM |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| ITSX93 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.5×228.375 mm |
| Outline | 318.5×241.5×7.8 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IBM ITSX93.
IBM ITSX93 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IBM ITSX93 pdf datasheet or detailed specifications of the IBM ITSX93 or other IBM LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IBM ITSX93 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IBM ITSX93 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IBM ITSX93 pdf datasheet or detailed specifications of the IBM ITSX93 or other IBM LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IBM ITSX93 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "ITSX93"
- IBM ITSX93
- ITSX93 datasheet
- ITSX93 image
- ITSX93 price
- ITSX93 distributor

