K420WD-LB300
| Panel Model | K420WD-LB300 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| K420WD-LB300 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 927.936×521.964 mm |
| Outline | 960.4×560.4×46 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 65% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand K420WD-LB300.
No Brand K420WD-LB300 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand K420WD-LB300 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand K420WD-LB300 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand K420WD-LB300 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand K420WD-LB300 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand K420WD-LB300 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand K420WD-LB300 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand K420WD-LB300 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "K420WD-LB300"
- No Brand K420WD-LB300
- K420WD-LB300 datasheet
- K420WD-LB300 image
- K420WD-LB300 price
- K420WD-LB300 distributor

