LH520WF1-SD01

| Panel Model | LH520WF1-SD01 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.2 inch, 1080×1920 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LH520WF1-SD01 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 64.8×115.2 mm |
| Outline | 69.4×136.4×2.47 mm |
| Surface | Clear |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 30 pins |
| Input Voltage | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LH520WF1-SD01.
LG Display LH520WF1-SD01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH520WF1-SD01 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH520WF1-SD01 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH520WF1-SD01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LH520WF1-SD01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LH520WF1-SD01 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LH520WF1-SD01 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LH520WF1-SD01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LH520WF1-SD01"
- LG Display LH520WF1-SD01
- LH520WF1-SD01 datasheet
- LH520WF1-SD01 image
- LH520WF1-SD01 price
- LH520WF1-SD01 distributor
