LK315T3LW50T

| Panel Model | LK315T3LW50T |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK315T3LW50T Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 716.7×447.6 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 7 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK315T3LW50T.
SHARP LK315T3LW50T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315T3LW50T pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315T3LW50T or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315T3LW50T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK315T3LW50T are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK315T3LW50T pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK315T3LW50T or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK315T3LW50T distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK315T3LW50T"
- SHARP LK315T3LW50T
- LK315T3LW50T datasheet
- LK315T3LW50T image
- LK315T3LW50T price
- LK315T3LW50T distributor

