LK520D3LA27

| Panel Model | LK520D3LA27 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,52 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LK520D3LA27 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1152×648 mm |
| Outline | 1219×706.7 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 2000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.06B (8-bit + FRC) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LK520D3LA27.
SHARP LK520D3LA27 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK520D3LA27 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK520D3LA27 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK520D3LA27 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LK520D3LA27 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LK520D3LA27 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LK520D3LA27 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LK520D3LA27 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LK520D3LA27"
- SHARP LK520D3LA27
- LK520D3LA27 datasheet
- LK520D3LA27 image
- LK520D3LA27 price
- LK520D3LA27 distributor

