LM320191

| Panel Model | LM320191 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | STN-LCD |
| LM320191 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Blue mode (Negative) |
| Active Area | 115.17×86.37 mm |
| Outline | 166×109.1×7.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM320191.
SHARP LM320191 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM320191 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM320191 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM320191 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM320191 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM320191 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM320191 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM320191 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM320191"
- SHARP LM320191
- LM320191 datasheet
- LM320191 image
- LM320191 price
- LM320191 distributor

