LM645DU2A

| Panel Model | LM645DU2A |
|---|---|
| Panel Brand | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM645DU2A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 1428.48×803.52 mm |
| Outline | 1457.28×835.22×36.5 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PANDA LM645DU2A.
PANDA LM645DU2A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM645DU2A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM645DU2A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM645DU2A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PANDA LM645DU2A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM645DU2A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM645DU2A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM645DU2A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM645DU2A"
- PANDA LM645DU2A
- LM645DU2A datasheet
- LM645DU2A image
- LM645DU2A price
- LM645DU2A distributor

