LM64P839

| Panel Model | LM64P839 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| LM64P839 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 191.97×143.97 mm |
| Outline | 260×174 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 18:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 80/70 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 25/25/20/10 (Typ.)(CR≥4) (L/R/U/D) |
| Frequency | 85Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM64P839.
SHARP LM64P839 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM64P839 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM64P839 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM64P839 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM64P839 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM64P839 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM64P839 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM64P839 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM64P839"
- SHARP LM64P839
- LM64P839 datasheet
- LM64P839 image
- LM64P839 price
- LM64P839 distributor
