SP10Q010

| Panel Model | SP10Q010 |
|---|---|
| Panel Brand | KOE |
| Descrition | FSTN-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| SP10Q010 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Active Area | 76.785×57.585 mm |
| Outline | 94.7×73.3×6 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 20:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 150/350 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Frequency | 75Hz |
| Lamp Type | 1S6P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of KOE SP10Q010.
KOE SP10Q010 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP10Q010 pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP10Q010 or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP10Q010 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
KOE SP10Q010 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the KOE SP10Q010 pdf datasheet or detailed specifications of the KOE SP10Q010 or other KOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from KOE SP10Q010 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "SP10Q010"
- KOE SP10Q010
- SP10Q010 datasheet
- SP10Q010 image
- SP10Q010 price
- SP10Q010 distributor
