LPM012A154A

| Panel Model | LPM012A154A |
|---|---|
| Panel Brand | JDI |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,1.2 inch, 218×218 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LPM012A154A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ECB, Normally Black, Reflective |
| Active Area | 30.411×30.411 mm |
| Outline | 33.811×35.611×1.156 mm |
| Surface | Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 20:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 8 (1-bit) , CIE1931 23% |
| Response Time | 3/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/65/65/60 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 30Hz |
| Lamp Type | No B/L |
| Input Voltage | 3.2/4.5/6.6V (Typ.)(VLCD/VDDP/VDDC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of JDI LPM012A154A.
JDI LPM012A154A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI LPM012A154A pdf datasheet or detailed specifications of the JDI LPM012A154A or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI LPM012A154A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
JDI LPM012A154A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the JDI LPM012A154A pdf datasheet or detailed specifications of the JDI LPM012A154A or other JDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from JDI LPM012A154A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LPM012A154A"
- JDI LPM012A154A
- LPM012A154A datasheet
- LPM012A154A image
- LPM012A154A price
- LPM012A154A distributor
