LTM035DD5Z

| Panel Model | LTM035DD5Z |
|---|---|
| Panel Brand | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 320×480 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LTM035DD5Z Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 49.92×74.88 mm |
| Outline | 55.22×82.88×2.25 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 180:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 6/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/50/50 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MPL + SPI , 24 pins |
| Input Voltage | 3.0/1.8V (Typ.)(VDD/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Toshiba Matsushita LTM035DD5Z.
Toshiba Matsushita LTM035DD5Z are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Toshiba Matsushita LTM035DD5Z pdf datasheet or detailed specifications of the Toshiba Matsushita LTM035DD5Z or other Toshiba Matsushita LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Toshiba Matsushita LTM035DD5Z distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Toshiba Matsushita LTM035DD5Z are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Toshiba Matsushita LTM035DD5Z pdf datasheet or detailed specifications of the Toshiba Matsushita LTM035DD5Z or other Toshiba Matsushita LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Toshiba Matsushita LTM035DD5Z distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM035DD5Z"
- Toshiba Matsushita LTM035DD5Z
- LTM035DD5Z datasheet
- LTM035DD5Z image
- LTM035DD5Z price
- LTM035DD5Z distributor

