MXS4039

| Panel Model | MXS4039 |
|---|---|
| Panel Brand | Pioneer |
| Descrition | PM-OLED ,2.1 inch, 160×59 |
| Panel Type | PM-OLED |
| MXS4039 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 48.93×18.034 mm |
| Outline | 54.6×24 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Viewing Angle | |
| Signal Interface | SPI , 22 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/18.0V (Typ.)(VDDA/VDDD/VAH) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Pioneer MXS4039.
Pioneer MXS4039 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Pioneer MXS4039 pdf datasheet or detailed specifications of the Pioneer MXS4039 or other Pioneer LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Pioneer MXS4039 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Pioneer MXS4039 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Pioneer MXS4039 pdf datasheet or detailed specifications of the Pioneer MXS4039 or other Pioneer LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Pioneer MXS4039 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "MXS4039"
- Pioneer MXS4039
- MXS4039 datasheet
- MXS4039 image
- MXS4039 price
- MXS4039 distributor

