OEL9M1008-G-E
| Panel Model | OEL9M1008-G-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | PM-OLED ,2.8 inch, 64×256 |
| Panel Type | PM-OLED |
| OEL9M1008-G-E Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 17.255×69.1 mm |
| Outline | 28.5×80.5×2.1 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Grayscale(G) (4-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frequency | 100Hz |
| Driver IC | COG Built-in SH1122G |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, 3/4-wire SPI, I²C , 34 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY OEL9M1008-G-E.
TRULY OEL9M1008-G-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY OEL9M1008-G-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY OEL9M1008-G-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY OEL9M1008-G-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY OEL9M1008-G-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY OEL9M1008-G-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY OEL9M1008-G-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY OEL9M1008-G-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "OEL9M1008-G-E"
- TRULY OEL9M1008-G-E
- OEL9M1008-G-E datasheet
- OEL9M1008-G-E image
- OEL9M1008-G-E price
- OEL9M1008-G-E distributor

