STG-152828GHFA101

| Panel Model | STG-152828GHFA101 |
|---|---|
| Panel Brand | WiseChip |
| Descrition | PM-OLED ,1.5 inch, 128×128 |
| Panel Type | PM-OLED |
| STG-152828GHFA101 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 26.855×26.864 mm |
| Outline | 33.8×34×2.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 63% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COF Built-in SSD1351 |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, 3/4-wire SPI , 30 pins |
| Input Voltage | 1.8/2.8/13.0V (Typ.)(VDDIO/VCI/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of WiseChip STG-152828GHFA101.
WiseChip STG-152828GHFA101 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the WiseChip STG-152828GHFA101 pdf datasheet or detailed specifications of the WiseChip STG-152828GHFA101 or other WiseChip LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from WiseChip STG-152828GHFA101 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
WiseChip STG-152828GHFA101 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the WiseChip STG-152828GHFA101 pdf datasheet or detailed specifications of the WiseChip STG-152828GHFA101 or other WiseChip LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from WiseChip STG-152828GHFA101 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "STG-152828GHFA101"
- WiseChip STG-152828GHFA101
- STG-152828GHFA101 datasheet
- STG-152828GHFA101 image
- STG-152828GHFA101 price
- STG-152828GHFA101 distributor

