RGS24128064YW002

| Panel Model | RGS24128064YW002 |
|---|---|
| Panel Brand | RiTdisplay |
| Descrition | PM-OLED ,2.4 inch, 128×64 |
| Panel Type | PM-OLED |
| RGS24128064YW002 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 55.01×27.49 mm |
| Outline | 60.5×37×2.31 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(Yellow) (1-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frequency | 85Hz |
| Driver IC | TAB Built-in SSD1303T10 |
| Signal Interface | CPU , 31 pins |
| Input Voltage | 14.0/2.7V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of RiTdisplay RGS24128064YW002.
RiTdisplay RGS24128064YW002 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RiTdisplay RGS24128064YW002 pdf datasheet or detailed specifications of the RiTdisplay RGS24128064YW002 or other RiTdisplay LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RiTdisplay RGS24128064YW002 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
RiTdisplay RGS24128064YW002 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RiTdisplay RGS24128064YW002 pdf datasheet or detailed specifications of the RiTdisplay RGS24128064YW002 or other RiTdisplay LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RiTdisplay RGS24128064YW002 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "RGS24128064YW002"
- RiTdisplay RGS24128064YW002
- RGS24128064YW002 datasheet
- RGS24128064YW002 image
- RGS24128064YW002 price
- RGS24128064YW002 distributor

