P080LDN-DB4

| Panel Model | P080LDN-DB4 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1200×1920 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| P080LDN-DB4 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 107.64×172.224 mm |
| Outline | 120.54×207.15 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 44 pins |
| Input Voltage | 1.8/3.3V (Typ.)(VDDIO/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4.
CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "P080LDN-DB4"
- CHIMEI INNOLUX P080LDN-DB4
- P080LDN-DB4 datasheet
- P080LDN-DB4 image
- P080LDN-DB4 price
- P080LDN-DB4 distributor

