TM050JDHP07

| Panel Model | TM050JDHP07 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| TM050JDHP07 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | SFT, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 62.1×110.4 mm |
| Outline | 65.7×120.25×1.6 mm |
| Surface | Hard coating |
| Contrast Ratio | 900:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | MIPI (4 data lanes) , 24 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TIANMA TM050JDHP07.
TIANMA TM050JDHP07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050JDHP07 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050JDHP07 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050JDHP07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TIANMA TM050JDHP07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TIANMA TM050JDHP07 pdf datasheet or detailed specifications of the TIANMA TM050JDHP07 or other TIANMA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TIANMA TM050JDHP07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TM050JDHP07"
- TIANMA TM050JDHP07
- TM050JDHP07 datasheet
- TM050JDHP07 image
- TM050JDHP07 price
- TM050JDHP07 distributor

