PA025XSB
| Panel Model | PA025XSB |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.5 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA025XSB Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 49.68×37.44 mm |
| Outline | 61.6×49.3×6.1 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 28 pins |
| Input Voltage | 5.0/5.0/5.0/15.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA025XSB.
PVI PA025XSB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA025XSB pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA025XSB or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA025XSB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA025XSB are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA025XSB pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA025XSB or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA025XSB distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA025XSB"
- PVI PA025XSB
- PA025XSB datasheet
- PA025XSB image
- PA025XSB price
- PA025XSB distributor
