PA050XS4
| Panel Model | PA050XS4 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA050XS4 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 102.72×74.53 mm |
| Outline | 115.32×87.63×1.9 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/5.0/17.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA050XS4.
PVI PA050XS4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XS4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XS4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XS4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA050XS4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XS4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XS4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XS4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA050XS4"
- PVI PA050XS4
- PA050XS4 datasheet
- PA050XS4 image
- PA050XS4 price
- PA050XS4 distributor

