PA050XSH
| Panel Model | PA050XSH |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA050XSH Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 102.72×74.53 mm |
| Outline | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S5P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/5.0/17.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA050XSH.
PVI PA050XSH are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XSH pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XSH or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XSH distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA050XSH are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XSH pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XSH or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XSH distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA050XSH"
- PVI PA050XSH
- PA050XSH datasheet
- PA050XSH image
- PA050XSH price
- PA050XSH distributor
