PA050XSG
| Panel Model | PA050XSG |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA050XSG Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 102.72×74.53 mm |
| Outline | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | |
| Response Time | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/5.0/17.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA050XSG.
PVI PA050XSG are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XSG pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XSG or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XSG distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA050XSG are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XSG pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XSG or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XSG distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA050XSG"
- PVI PA050XSG
- PA050XSG datasheet
- PA050XSG image
- PA050XSG price
- PA050XSG distributor
