PA050XS5
| Panel Model | PA050XS5 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PA050XS5 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 102.72×74.53 mm |
| Outline | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/5.0/17.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PA050XS5.
PVI PA050XS5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XS5 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XS5 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XS5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PA050XS5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PA050XS5 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PA050XS5 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PA050XS5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PA050XS5"
- PVI PA050XS5
- PA050XS5 datasheet
- PA050XS5 image
- PA050XS5 price
- PA050XS5 distributor

