PD064VX5
| Panel Model | PD064VX5 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD064VX5 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 129.6×97.44 mm |
| Outline | 143.62×110×1.4 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 64 pins |
| Input Voltage | 3.3/9.5/17.0/-10.0V (Typ.)(VCC/VDD2/VGH/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD064VX5.
PVI PD064VX5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD064VX5 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD064VX5 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD064VX5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD064VX5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD064VX5 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD064VX5 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD064VX5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD064VX5"
- PVI PD064VX5
- PD064VX5 datasheet
- PD064VX5 image
- PD064VX5 price
- PD064VX5 distributor

