PD064VX9
| Panel Model | PD064VX9 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD064VX9 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 129.6×97.44 mm |
| Outline | 143.62×110×1.4 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/3.3/9.5/17.0/-10.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGG/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD064VX9.
PVI PD064VX9 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD064VX9 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD064VX9 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD064VX9 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD064VX9 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD064VX9 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD064VX9 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD064VX9 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD064VX9"
- PVI PD064VX9
- PD064VX9 datasheet
- PD064VX9 image
- PD064VX9 price
- PD064VX9 distributor

