PM12FC001B
| Panel Model | PM12FC001B |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | PM-OLED ,1.5 inch, 128×128 |
| Panel Type | PM-OLED |
| PM12FC001B Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 27.239×27.244 mm |
| Outline | 35.4×49.19 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 200 : 1 (Min.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COF Built-in LD50T6160 |
| Signal Interface | CPU/RGB , 43 pins |
| Input Voltage | 2.8/2.5/13/15V (Typ.)(VDD/VDD1/VCC1/VCC2) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SDI PM12FC001B.
SAMSUNG SDI PM12FC001B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI PM12FC001B pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI PM12FC001B or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI PM12FC001B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SDI PM12FC001B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI PM12FC001B pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI PM12FC001B or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI PM12FC001B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PM12FC001B"
- SAMSUNG SDI PM12FC001B
- PM12FC001B datasheet
- PM12FC001B image
- PM12FC001B price
- PM12FC001B distributor

