PPT9999-A003-06-Q
| Panel Model | PPT9999-A003-06-Q |
|---|---|
| Panel Brand | Powertip |
| Descrition | AM-OLED ,2.4 inch, 240×320 |
| Panel Type | AM-OLED |
| PPT9999-A003-06-Q Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 36.72×48.96 mm |
| Outline | 42.6×59.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Driver IC | Built-in S6E63D6 |
| Signal Interface | CPU/RGB/SPI |
| Input Voltage | 1.8/2.8 (Typ.)(VCI/VDD3) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Powertip PPT9999-A003-06-Q.
Powertip PPT9999-A003-06-Q are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Powertip PPT9999-A003-06-Q pdf datasheet or detailed specifications of the Powertip PPT9999-A003-06-Q or other Powertip LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Powertip PPT9999-A003-06-Q distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Powertip PPT9999-A003-06-Q are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Powertip PPT9999-A003-06-Q pdf datasheet or detailed specifications of the Powertip PPT9999-A003-06-Q or other Powertip LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Powertip PPT9999-A003-06-Q distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PPT9999-A003-06-Q"
- Powertip PPT9999-A003-06-Q
- PPT9999-A003-06-Q datasheet
- PPT9999-A003-06-Q image
- PPT9999-A003-06-Q price
- PPT9999-A003-06-Q distributor

