TD141TRCE1
| Panel Model | TD141TRCE1 |
|---|---|
| Panel Brand | Toppoly |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| TD141TRCE1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 285.696×214.272 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Toppoly TD141TRCE1.
Toppoly TD141TRCE1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Toppoly TD141TRCE1 pdf datasheet or detailed specifications of the Toppoly TD141TRCE1 or other Toppoly LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Toppoly TD141TRCE1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Toppoly TD141TRCE1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Toppoly TD141TRCE1 pdf datasheet or detailed specifications of the Toppoly TD141TRCE1 or other Toppoly LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Toppoly TD141TRCE1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "TD141TRCE1"
- Toppoly TD141TRCE1
- TD141TRCE1 datasheet
- TD141TRCE1 image
- TD141TRCE1 price
- TD141TRCE1 distributor

