BM094A030B
| Panel Model | BM094A030B |
|---|---|
| Panel Brand | IPS Alpha |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| BM094A030B Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 819.6×460.8 mm |
| Outline | 877×516.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 8/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 18 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of IPS Alpha BM094A030B.
IPS Alpha BM094A030B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha BM094A030B pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha BM094A030B or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha BM094A030B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
IPS Alpha BM094A030B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the IPS Alpha BM094A030B pdf datasheet or detailed specifications of the IPS Alpha BM094A030B or other IPS Alpha LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from IPS Alpha BM094A030B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "BM094A030B"
- IPS Alpha BM094A030B
- BM094A030B datasheet
- BM094A030B image
- BM094A030B price
- BM094A030B distributor

